Dobrý den/Ahoj,

naskytla se možnost naší spolupráce. Do pracovního týmu sháníme automechanika a asistenta (asistentku) provozu.

Kdo jsme?

Jsme mladý tým rozvíjejících se lidí. Cílem naší práce je především kvalita. Náplní práce jsou hlavně vážnější opravy automobilů, ale i běžné servisní úkony. Jako firma máme i AudiTech race team, kde se kloubí práce s koníčkem.

Práce s auty nás baví, a díky tomu, jsou viditelné i naše výsledky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky: www.auditechautoservis.cz

Automechanik

Náplň práce

  • Diagnostika a opravy motorových vozidel
  • Spolupráce na úpravách závodních vozidel

Požadavky

Abychom mohli spolupracovat je nutné, mít znalosti a zkušenosti z oboru. Nepožadujeme vystudovanou školu. Podmínkou je řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Možnost účasti na automobilových závodech
  • Osobní růst v automobilové oblasti
  • Práci v profesionálním prostředí
  • Platové ohodnocení dle výkonu 15 000 - 35 000 Kč

Asistent/ka provozu

Náplň práce

  • Tvorba inzerátů
  • Podílení se na provozu autoservisu
  • Administrativní úkony

Požadavky

Tato pozice je vhodná i jako přivýdělek. Podmínkou je řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Možnost individuální pracovní doby
  • Získání praxe
  • Platové ohodnocení dle odpracovaných hodin a zručnosti 10 000 - 25 000 Kč

Pro více informací volejte na 773 972 686 nebo se za námi zastavte na pobočce v Zálesní Lhotě

Těšíme se na spolupráci AudiTech autoservis