Autoservis

Opravujeme všechno, co má kola a motor, ale naší vášní jsou především vozy značky Audi. Naše hodinová sazba se pohybuje mezi 300 Kč/h až 650 Kč/h s ohledem na složitost servisního úkonu. Každá oprava si vyžaduje individuální přístup. Za hodinu práce dokážeme hodně a za tím si stojíme. 

Specializujeme se na opravy motorů a moderní diagnostiku.

Naše moto: Zázraky na počkání, nemožné do druhého dne :)

Performance úpravy

Toto je velmi specifické odvětví, které v sobě skrývá úpravy motorů, kastlí a podvozků, ale také stavby závodních speciálů. 

Základem úspěchu každé úpravy je jasná představa o výsledku. Máme za sebou již několik takovýchto projektů a další přibývají. Obsahem může být performance brzd nebo podvozku, navyšování výkonu pomocí softwaru či úpravou motoru, tzv. okování. 

Postavíme nebo upravíme auto na street race, na okruhové závody, ale i na závody do vrchu či rally. Důkazem kvalitní práce jsou námi upravená auta, která vítězí. 

 

Servis převodovek a diferenciálů

Zajišťujeme profesionální servis manuálních i automatických převodovek. Naše práce zahrnuje výměnu olejů, servis i repasování. Disponujeme profesionálním vybavením, proškolením a daty přímo od výrobců.